Gdańsk: niedziela, 7 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Peszko zostanie w Lechii czy wybierze Kraków?

26 października 2019

W czerwcu 2020 r. kończy się kontrakt Sławomirowi Peszce. Skrzydłowi ma ofertę z Krakowa, ale chciałby zostać w Gdańsku.
Lechia wygra z Górnikiem Zabrze? Kurs 1,90.
Wpisz kod "LECHIAGDAPL" i odbierz 500 zł cashback w Betclic”.

O tym powiedział na łamach "Przeglądu Sportowego":

- Chciałbym przedłużyć umowę. Mam nadzieję, że zimą o tym porozmawiamy. Chcę grać w piłkę jeszcze jeden sezon i wiem, że chcę to robić w Gdańsku. Choć mam jedną ofertę... Z Wieczystej Kraków. To klub z ligi okręgowej, w którym sponsorem jest pan Wojciech Kwiecień (w grudniu negocjował przejęcie Wisły Kraków – dop. red.). Namawiał mnie, abym tam przyszedł. Oferta była bardzo dobra, tylko dwa-trzy kluby w ekstraklasie dałyby mi lepszy kontrakt niż on. Ja jednak nigdzie się nie wybieram. Mój dom jest w Gdańsku.

Sławomir Peszko w Lechii występuje od sezonu 2015/16. Trafił do Gdańska z FC Koeln. Wiosną ubiegłego sezonu był na wypożyczeniu w Wiśle Kraków.
(raz / Przegląd Sportowy) 26 października 2019, 13:15
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.060