Gdańsk: niedziela, 7 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Peszko: Wojewoda nas odwiedził. Mieliśmy jedną prośbę

26 października 2019

Sławomir Peszko na łamach "Przeglądu Sportowego" odniósł się do decyzji wojewody pomorskiego o zakazie obecności kibiców Lechii na derbach Trójmiasta w Gdyni.
Lechia wygra z Górnikiem Zabrze? Kurs 1,90.
Wpisz kod "LECHIAGDAPL" i odbierz 500 zł cashback w Betclic”.

To najmocniej zirytowało pana w tym spotkaniu?

- Raczej to, że na mecz nie mogli wejść nasi kibice. Wojewoda pomorski przyszedł do nas miesiąc temu, podał nam wszystkim rękę. Mieliśmy do niego tylko jedną prośbę: by na derby w Gdyni zostali wpuszczeni nasi fani, a potem by ich zasiedli na naszym stadionie. Powiedział, że raczej tego nie zablokuje. Mija kilka tygodni i co słyszymy? Że naszych kibiców jednak nie będzie. Czy naprawdę tak trudno to zorganizować? Dla nas to ich obecność na meczu to naprawdę duże wsparcie, szczególnie w trudnych momentach. Dlatego po strzelonym golu cały zespół podbiegł pod pusty sektor, na którym powinni siedzieć nasi fani. Nie było nikogo. - powiedział Peszko.

Cały wywiad
(raz / Przegląd Sportowy) 26 października 2019, 15:50
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.054