Gdańsk: środa, 8 lipca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Dwugłos trenerski po meczu Lechia - Górnik Zabrze

27 października 2019

Marcin Brosz i Piotr Stokowiec o meczu Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze.
Marcin Brosz:- Na pewno ważne jest dla nas to, że na tak trudnym terenie zdołaliśmy zremisować. Mieliśmy też kolejne sytuacje i co istotne, że po straceniu gola z rzutu karnego wyrównaliśmy. Gratulacje dla naszego bramkarza Martina Chudego, który swoimi interwencjami dał nam szansę na odrobienie strat i spokój w grze. W ostatnich minutach mieliśmy dwa stałe fragmenty i szkoda, że przy ich wykonywaniu nie poszukaliśmy innych rozwiązań. We wtorek czeka nas bardzo ważny pucharowy mecz w Łodzi z ŁKS, do którego musimy się jak najlepiej przygotować.

Piotr Stokowiec: - Powiem szczerze, że nie ma usprawiedliwienia dla takiego wyniku i dla takiej postawy. To są wnioski do wyciągnięcia, ale trzeba się mocno zastanowić, bo przychodzi 75 minuta i dostajemy jakiegoś paraliżu umysłowego i gramy niestabilnie i nieracjonalnie. To nas trochę weryfikuje i pokazuje, że powtórzenie tamtego sezonu jest niezwykle trudne. Oczywiście ten mecz niczego nie przesądza. Niczego nie przegraliśmy, ani nie wygraliśmy. Jesteśmy w dobrej pozycji. Natomiast musimy wyciągnąć wnioski i popracować.

gornikzabrze.pl
(raz / lechia.gda.pl) 27 października 2019, 08:21
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.415