Gdańsk: środa, 8 lipca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Piłkarze nie powinni mieć z tym problemu

29 października 2019

W środę Lechia zmierzy się w 1/16 finału Pucharu Polski z Chełmianką Chełm. Biało-Zieloni we wtorek lecą do Lublina.
47-letni szkoleniowiec zapewnia, że w pucharowym meczu nie należy w Lechii spodziewać się wielu zmian w podstawowym składzie. Na pewno dojdzie do jednej roszady, bo w bramce zamiast Duszana Kuciaka tradycyjnie stanie Zlatan Alomerović. Poza tym kontuzjowani są Mario Malocza i Jaroslav Mihalik, a Żarko Udoviczić został za otrzymaną w derbach z Arką czerwoną kartkę zdyskwalifikowany do końca roku.

- Za wielu rotacji w środę nie przewiduję, na co wpływ ma także fakt, że wyciągamy wnioski po ostatnim pucharowym spotkaniu w Wejherowie - mówi trener Lechii Piotr Stokowiec.

Gramy co trzy dni, ale piłkarze nie powinni mieć z tym problemu. Biorą za to pieniądze i muszą być na taki wysiłek przygotowani. Naszym obowiązkiem jest przejść do następnej rundy.

W sobotę o 17.30 Lechia zmierzy się na wyjeździe w meczu Ekstraklasy z Cracovią, ale gdańszczanie nie zostaną na południu Polski. Biało-zieloni lecą we wtorek do Lublina samolotem czarterowym i od razu po spotkaniu z Chełmianką, które rozpocznie się o 13, wracają do domu. Z kolei w piątek pojadą do Krakowa pociągiem.
(raz / Interia) 29 października 2019, 10:43
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031