Gdańsk: środa, 8 lipca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia niepokonana w Pucharze Polski od ponad 2 lat

30 października 2019

Lechia Gdańsk, obrońca tytułu zdobywcy Pucharu Polski, w środę zmierzy się w 1/32 finału z Chełmianką Chełm. Biało-Zieloni w tych rozgrywkach są niepokonani od ponad dwóch lat.
Po raz ostatni lechiści doznali porażki w Pucharze Polski w sierpniu 2017 r. Drużyna prowadzona przez Piotra Nowaka przegrała w Bytowie z Bytovią 0:1 i odpadła z rozgrywek. W kolejnej edycji Biało-Zieloni zdobyli Puchar Polski wygrywając ze wszystkimi rywalami:
Wisła Kraków 1:1 (karne 5:4)
Resovia 3:1
Termalica 3:1
Górnik 2:1
Raków 1:0
Jagiellonia 1:0

Po raz pierwszy w historii Lechia zmierzy się z Chełmianką Chełm: - Los tak wybrał i nie ma co za bardzo tego komentować. Jedziemy na mecz, by go wygrać i przejść do następnej rundy. Z naszej perspektywy myślę, że będzie to spotkanie, w którym możemy więcej stracić niż zyskać. Naszym obowiązkiem jest awansować. Jeśli zagramy na odpowiednim poziomie, to o wynik możemy być spokojni - skomentował spotkanie z Chełmianką dla oficjalne strony Maciej Gajos, pomocnik Lechii.
(raz / lechia.gda.pl) 30 października 2019, 08:52
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.083