Gdańsk: środa, 8 lipca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Zasłużyliśmy na ten awans

30 października 2019

Zadowolony po meczu z Chełmianką Chełm był szkoleniowiec Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec.
- Przyjechaliśmy tutaj po awans do kolejnej rundy i taki był postawiony cel przed drużyną. Na pewno staraliśmy się być skoncentrowani, aby nie zlekceważyć przeciwnika. Wiem, że takie mecze niosą ze sobą dużo ryzyka.

- Myślę, że zasłużyliśmy na ten awans i już teraz skupiamy się na kolejnych meczach w Ekstraklasie. Ogólnie jestem zadowolony z gry, lecz do końca nie czuliśmy tego boiska, tego modelu piłek. Nie traktuję tego jednak jako usprawiedliwienie. Myślę, że graliśmy płynnie, dobrze operowaliśmy piłką, choć mogliśmy robić to troszkę szybciej. Stwarzaliśmy sporo dogodnych sytuacji i szkoda, że chociaż części z nich nie wykorzystaliśmy. Ten mecz byłby wtedy jeszcze spokojniejszy.

- Trzeba przyznać, że Chełmianka okazała się jako zespół bardzo dobrze zorganizowana i zdeterminowana. Gospodarze potrafili się odgryzać, wyprowadzali groźne akcje bokami boiska, więc musieliśmy uważać na te strefy
- dodaje na koniec szkoleniowiec biało-zielonych
(pd / lechia.pl) 30 października 2019, 21:42
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.116