Gdańsk: niedziela, 7 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kacper Urbański z nowym kontraktem w Lechii Gdańsk

31 października 2019

Kacper Urbański jest 15-letnim pomocnikiem Akademii Lechii.
W barwach Biało-Zielonych gra od 2014 roku. Urbański jest wychowankiem Lechii. W tym sezonie zagrał zarówno w drużynie U-17, jak i U-18. Razem strzelił 11 bramek.

Kacper Urbański jest również zawodnikiem reprezentacji Polski do lat 16. Piłkarz Lechii pojawił się na murawie w czterech ostatnich spotkaniach kadry Dariusza Gęsiora.

Urbański w poprzednim tygodniu pojawił się na treningu pierwszej drużyny. "Dolny" nie ukrywa, że jego celem jest zadebiutowanie w zespole prowadzonym przez trenera Piotra Stokowca.

- Cieszę się, że mogę się związać z klubem, w którym zaczynałem moją przygodę z piłką nożną. Jest to na pewno duże wyróżnienie. Bardzo się cieszę, że związałem się z Lechią. Na pewno moim celem jest jak najszybsze zadebiutowanie w pierwszej drużynie, bo stawiam sobie najwyższe cele. To wszystko zależy od mojej dyspozycji w drużynach juniorskich - powiedział po podpisaniu umowy Kacper Urbański.

W ostatnich meczach Kacper imponował skutecznością. W sobotnim spotkaniu Centralnej Ligi Juniorów Starszych pokonał bramkarza Cracovii i ustalił wynik na 3:2 dla Lechii. W barwach Lechii U-17 dwukrotnie strzelił gola w meczach z Wartą Poznań (Lechia wygrała 2:1) i z Pogonią Szczecin (zwycięstwo Lechii 3:0).

Kontrakt podpisany został na trzy lata.
(raz / lechia.pl) 31 października 2019, 13:36
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.200