Gdańsk: środa, 8 lipca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Probierz: Czeka nas bardzo trudne spotkanie

31 października 2019

Najbliższy przeciwnik Lechii Cracovia we wtorek wygrał w meczu Pucharu Polski z Bytovią po dogrywce.
Michał Probierz (trener Cracovii): - Jeśli chodzi o pucharowy mecz - dla nas bardzo ważny był awans. Udało się załatwić to tak, jak chcieliśmy.

- Musimy też pochwalić sztab medyczny, bo wszyscy zawodnicy wracają do dyspozycji. Po jutrzejszym treningu podejmiemy decyzje odnośnie występu Mateusza Wdowiaka i Oleksiia Dytiatieva w sobotnim meczu.


Ostatnie trzy mecze Lechia z Cracovią na jej stadionie przegrała. Jak ocenia Biało-Zielonych Probierz:
- Lechia ma bardzo stabilny zespół, to jedna z najsilniejszych drużyn w naszej lidze. Mają bardzo dobrych skrzydłowych, musimy być bardzo agresywni, bo to co było wczoraj, to dzisiaj się już w piłce nie liczy Czeka nas bardzo trudne spotkanie. Musimy być bardzo agresywni od samego początku. Ważne dla nas jest to, że mamy już dwa zwycięstwa. Dobrze byłoby, gdybyśmy zakończyli trzecim, a później już tylko zamknęli rundę jesienną w Płocku.
(raz / lechia.gda.pl) 31 października 2019, 17:28
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.052