Gdańsk: środa, 8 lipca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Z. Alomerović: Wszyscy chcieliby powtórzyć historię

31 października 2019

Bramkarz Lechii Gdańsk Zlatan Alomerović podobnie jak w ubiegłym sezonie staje w bramce Biało-Zielonych podczas meczów Pucharu Polski.
- Dla bramkarza najtrudniejsze jest wtedy, gdy przez kilka minut nie ma żadnej pracy, a potem przychodzi sytuacja, w której musisz interweniować. Myślę, że było dobrze. Obroniłem te okazje, które miała Chełmianka. Bardzo dobrze również w defensywie grał dziś cały zespół. Wynik mógłby być wyższy, ale takie są spotkania pucharowe. Trudne warunki, twarde boisko, inny model piłek, ale mieliśmy dużo okazji. Byliśmy również bardzo skoncentrowani, aby nie stracić bramki. Gdy udało się strzelić na 2:0, to wtedy złapaliśmy większy spokój.

- Przed nami losowanie, ale nie myślimy o kolejnym przeciwniku, to nie od nas zależy. Chciałbym jednak chociaż jeden mecz zagrać na naszym stadionie, ale zagramy tam, gdzie zdecyduje los. W ostatnim sezonie wszyscy cieszyli się w naszym klubie ze zwycięstwa w pucharze. Pamiętamy mecz na PGE Narodowym, a później radość na ulicach Gdańska po zakończeniu sezonu. Wszyscy chcieliby powtórzyć historię, ale to jest jeszcze bardzo daleko. Następna runda będzie w grudniu i wkrótce się dowiemy, na kogo trafimy.

- Przed nami Cracovia, która tym razem również grała w pucharze. Poprzednio odpadli w pierwszej rundzie i mogli lepiej przygotować się do meczu z nami. Teraz mieli wyjazd do Bytowa, więc oba zespoły mają za sobą taki sam wysiłek fizyczny bądź podobny. Nie będzie jednak łatwo, bo Cracovia to bardzo dobra drużyna.
(raz / lechia.pl) 31 października 2019, 18:41
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.059