Gdańsk: środa, 8 lipca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Po znakomitym wrześniu Lechia spuściła z tonu

2 listopada 2019

Lechia po raz ostatni w Ekstraklasie wygrała z Legią Warszawa na wyjeździe. Czekamy, kiedy drużyna Piotra Stokowca wróci na zwycięską ścieżkę.
Mecz w Warszawie rozegrany został 28 września. Lechia odniosła wówczas czwarte z rzędu zwycięstwo w Ekstraklasie i awansowała na 3. miejsce w tabeli. Wszyscy mieli wówczas nadzieje, że ta passa trawać będzie dłużej, także w październiku, gdyż przeciwnicy bili z dolnej połowy tabeli.

I tu Lechia złapała zadyszki. Przegrała na własnym boisku z Zagłębiem Lubin. Wydawało się, że to wypadek przy pracy, gdyż tu przytrafiła się nieszczęśliwa interwencja Augustyna, który skierował piłkę do własnej bramki.

2 tygodnie później Lechia prowadził w Gdyni 2:0, by stracić prowadzenie w 10 minucie doliczonego czasu. Skończyło się 2:2. W kolejnym meczu na własnym stadionie lechiści zremisowali z Górnikiem Zabrze 1:1. Mecz z teoretycznie najsilniejszą drużyną od meczu z Legią czyli z Cracovią był bardzo wyrównany i to piłkarze Lechii mogli przechylić szalę zwycięstwo. Jednak to gospodarze znakomicie zagrali w końcowych minutach zabierając Biało-Zielonym 1 punkt.

Już za tydzień do Gdańska przyjedzie szczecińska Pogoń i dla Lechii to czas najwyższy, aby wrócić na zwycięską ścieżkę.
(pd / lechia.gda.pl) 2 listopada 2019, 20:25
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026