Gdańsk: środa, 8 lipca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Trener bierze winę na siebie (wideo)

3 listopada 2019

- To chyba naturalne, że na końcówkę meczu z Cracovią, która jest drużyną wysoką, wstawia się wysokiego stopera. To nie był sygnał, że będziemy się bronili, bo cały czas graliśmy odważnie - mówił po porażce z Cracovią trener Lechii Piotr Stokowiec.
- Byliśmy konsekwentni, ale zabrakło jakiejś małej rzeczy, może ataku na piłkę w najważniejszym momencie? I spotkanie skończyło się naszą porażką - kręcił głową szkoleniowiec Lechii.

W końcówce spotkania szkoleniowiec zdecydował się zdjąć z boiska Haraslina i wprowadzić za niego obrońcę Maria Maloczę.

- To chyba naturalne, że na końcówkę meczu z Cracovią, która jest drużyną wysoką, wstawia się wysokiego stopera. To nie był sygnał, że będziemy się bronili, bo cały czas graliśmy odważnie.

Lechia w kolejnym meczu bramkę straciła w samej końcówce.

- Pracujemy nad tym, bo nie jesteśmy ślepi, ani głusi, by nie zauważać pewnych rzeczy, ale sprawa nie jest jednoznaczna. Może zabrakło nam odrobiny szczęścia? Ale nie ma jednej odpowiedzi, którą mógłbym tutaj wyrecytować. Gdy się jednak traci bramkę w końcówce, to trener bierze winę na siebie. To nie jest jednak problem, z którym byśmy sobie nie poradzili - uważa szkoleniowiec.


WIDEO Z KONFERENCJI
(raz / Interia) 3 listopada 2019, 13:11
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.108