Gdańsk: niedziela, 7 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Sondaż: Puchar Polski na Traugutta czy w Letnicy?

5 listopada 2019

W grudniu Lechia po raz pierwszy od 2014 r. rozegra mecz Pucharu Polski na własnym stadionie. Przeciwnikiem będzie Zagłębie Lubin.
Frekwencja na tym spotkaniu raczej nie będzie wysoka (mecz w lidze obejrzało ok 9 tys. widzów). Może warto to spotkanie zorganizować na historycznym stadionie przy Traugutta, obiekcie który może pomieścić ok. 12 tys. widzów.

Już wiosną na ten temat pisało Trójmiasto.pl i zarówno zarządca stadionu Gdański Ośrodek Sportu oraz Lechia Gdańsk nie wykluczyły takiej możliwości w kolejnym sezonie.
- Lechia nie wyklucza, że w przyszłym sezonie przy Traugutta rozgrywać będzie mecze pucharowe, jeśli będą takowe we wczesnej fazie rywalizacji. Jest otwarta również na organizowanie na naszym obiekcie spotkań sparingowych - mówił dyrektor GOS Leszek Paszkowski.

ZAGŁOSUJ: PUCHAR POLSKI NA TRAUGUTTA czy w LETNICY
(greg / lechia.gda.pl) 5 listopada 2019, 18:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.064