Gdańsk: sobota, 6 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kolejne szaleństwo Zaura Sadajeva

21 listopada 2019

Zaur Sadajew, były piłkarz m.in. Lechii Gdańsk odchodzi z kolejnego klubu w aurze skandalu.
Sadajew był w 2014 roku jednym z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy Lechii. Zagrał w 18 meczach i strzelił 3 gole. Potrafił także bezmyślnie faulować, co skutkowało czerwonymi kartkami. Potem odszedł do Lecha Poznań. Karierę kontynuował także w Rosji.

Teraz piłkarz gra w Turcji i nie wrócił do klubu po przerwie reprezentacyjnej. Przedstawiciele MKE Ankaragucu, w którym występuje zawodnik, nie mogą się z nim skontaktować. 30-latek jest jednak aktywny w mediach więc szybko okazało się, że jego absencja wynika z chęci powrotu do Rosji.

Zdecydowałem, że nie będę już grał w tym klubie, zerwałem umowę! To tyle - napisał Sadajew.

W klubie, w którym zawodnik przebywa na wypożyczeniu z Achmata Grozny, Sadajew wystąpił zaledwie w czterech meczach ligowych, w których łącznie na boisku spędził 50 minut.
(ssl / lechia.gda.pl) 21 listopada 2019, 22:10
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.130