Gdańsk: niedziela, 7 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Spotkanie autorskie.Sebastian Mila w Galerii Bałtyckiej

27 listopada 2019

W najbliższy czwartek 28 listopada 2019 r. w salonie Empik w Galerii Bałtycka odbędzie się spotkanie autorskie z Sebastianem Milą.
Sebastian Mila, były piłkarz Lechii i Śląska Wrocław, a także reprezentant Polski będzie promował swoją autobiografię. Spotkanie odbędzie się 28 listopada godz. 18:00 w
Salonie Empik - Galeria Bałtycka, Gdańsk, Al. Grunwaldzka 141

Lista piłkarskich sukcesów Sebastiana Mili nie należy do krótkich. Dla wielu kibiców futbolu pozostanie on tym, który przyczynił się do zwycięstwa nad Niemcami, ówczesnymi mistrzami świata, w meczu na Stadionie Narodowym. W książce „Sebastian Mila. Autobiografia” (Wyd. SQN) piłkarz przy udziale Leszka Milewskiego opowiada pasjonującą historię swojej sportowej kariery, jej blasków i cieni, sukcesów i porażek. Poznajemy drogę młodego chłopaka z koszalińskiego podwórka na największe futbolowe areny świata.
(greg / lechia.gda.pl) 27 listopada 2019, 10:08
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.035