Gdańsk: niedziela, 7 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Nalepa: może mi serce trochę mocniej zabije

1 grudnia 2019

Michał Nalepa w przeszłości był zawodnikiem Wisły Kraków.
- Spędziłem trochę czasu w Krakowie, więc może mi serce trochę mocniej zabije, ale grałem tam już kilka spotkań na tym stadionie w innych barwach. Jednak to zawsze jest przyjemne wracać do tego miejsca, na stadion przy Reymonta. - powiedział obrońca Lechii dla oficjalne strony.

Wisła obecnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Ekstraklasy.
- Wisła nie jest na pewno w najlepszej sytuacji, ale my także mieliśmy takie ciężkie chwile. Teraz jest już lepiej i patrzymy przede wszystkim na siebie
- Mieliśmy niedosyt po tym pierwszym spotkaniu w Gdańsku, ale teraz myślimy już tylko o najbliższym meczu, do którego podchodzimy jak do każdego innego.


W trakcie przygotowań do spotkania z Wisłą Kraków kontuzji doznał Jarosław Kubicki. Ponadto za żółte kartki będzie pauzować Filip Mladenović. - Piłkarze rezerwowi bądź ci, którzy grali mniej, czekają cały czas na swoje szanse, ciężko pracując. Na pewno są gotowi, aby wejść i pokazać się z dobrej strony. Zawodnicy, którzy nie rozpoczynają meczów w pierwszym składzie, a potem wchodzą z ławki, dają dużą jakość i dorównują temu zawodnikowi, który grał od początku.

Nalepa ma już za sobą okres, gdy musiał trenować i występować w masce ochronnej. - Cieszę się, że mam już ten czas za sobą. Nie narzekałem jednak, że grałem w tej masce. Nie widziałem w tym żadnych ujemnych punktów, ale zdecydowanie lepiej jest bez niej.
(raz / lechia.pl) 1 grudnia 2019, 12:52
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.090