Gdańsk: sobota, 11 lipca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Zrzutka: Wyjazd redakcji na zgrupowanie Lechii w Turcji

11 stycznia 2020

18 stycznia piłkarze Lechii udają się na obóz przygotowawczy przed rundą wiosenną sezonu 2019/20. Zgrupowanie odbędzie się w tureckim Belek i potrwa do 31 stycznia.
Zależy nam na dostarczaniu Wam materiałów z tego wyjazdu, żebyście mogli być jeszcze bliżej piłkarzy i móc na bieżąco śledzić przebieg treningów i meczów sparingowych. Jesteśmy pasjonatami, którzy za swoją pracę nie pobierają wynagrodzenia i nie dysponujemy jeszcze budżetem, który moglibyśmy poświęcić na ten cel.

WESPRZYJ REDAKCJĘ

Strona Lechia.gda.pl pomagała w odbudowie klubu rozpoczętej w 2001 roku, stanowiła centrum informacyjne fanów biało-zielonych, gdy Lechia grała w niższych ligach i o jej meczach nie pisano w gazetach. Teraz biało-zieloni walczą o najwyższe cele, nie jeżdżą już (z całym szacunkiem) na Dzień Piłkarza do Tczewa, a na obóz na sąsiedni kontynent.

Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc, otwieramy zrzutkę. Aby przekazywać Wam ciekawe treści z Turcji, z treningów i pięciu sparingów (m.in. z Dynamem Moskwa i Rubinem Kazań) potrzebne jest 2864 zł.

Dlaczego akurat tyle? Badaliśmy różne możliwości, ale najtańszą z nich jest wykupienie wycieczki dla naszego reportera w hotelu Limak Arcadia Golf Resort, który znajduje się w odległości kilkuset metrów od miejsca zgrupowania biało-zielonych.

Im więcej zbierzemy tym relacje naszego wysłannika będą ciekawsze. Jeśli przekroczymy wymaganą kwotę, reporter może kupi sobie oryginalnego kebaba, albo turecki sweter, kto wie?

Docenimy każdą wpłatę i spożytkujemy ją na opisany cel.

Jeśli ktoś prowadzi działalność i chciałby zostać sponsorem naszego wyjazdu w zamian za reklamę, prosimy o kontakt pod adresem marketing@Lechia.gda.pl - omówimy szczegóły.

WESPRZYJ REDAKCJĘ
(greg / lechia.gda.pl) 11 stycznia 2020, 15:38
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.071