Gdańsk: sobota, 11 lipca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia na WOŚP przekazała koszulkę ŚP. Pawła Adamowicza

10 stycznia 2020

W niedzielę odbędzie się 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Lechia Gdańsk przekazała na aukcję koszulkę z nazwiskiem Śp. Pawła Adamowicza.
Najważniejszy przedmiot na licytację (trwa już na Allegro - kliknij i sprawdź!) to czarna, unikatowa koszulka Lechii Gdańsk upamiętniająca śp. Pawła Adamowicza, prezydenta miasta Gdańska z numerem 53, symbolizującym wiek prezydenta w chwili śmierci. Na koszulce znajdują się autografy całej drużyny. Koszulka miała miejsce honorowe w szatni Lechii przed wspomnianym meczem.

W takich samych strojach piłkarze Lechii zagrali w meczu ku pamięci śp. Pawła Adamowicza z Pogonią Szczecin (9 lutego). Koszulka ma dołączony certyfikat potwierdzający autentyczność.

FILM PROMUJĄCY AUKCJĘ
(raz / lechia.gda.pl) 10 stycznia 2020, 22:41
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007