Gdańsk: piątek, 7 sierpnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Koszulka Flavio Paixao droższa od Lewandowskiego

13 stycznia 2020

W niedzielę odbył się 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród wylicytowanych przedmiotów znalazły się także te związane z Lechią Gdańsk.
Koszulka Flavio Paixao została wylicytowana za kwotę 2500 zł. To egzemplarz, w którym Portugalczyk strzelił bramkę w meczu PKO Ekstraklasy Lechia - Jagiellonia. Spotkanie odbyło się 25 listopada 2018 roku. Lechia wygrała wówczas 3:2. Na koszulce znajduje się autograf portugalskiego piłkarza oraz specjalna dedykacja. Koszulka ma dołączony certyfikat potwierdzający autentyczność.

Dla porównania cena za koszulkę Roberta Lewnadowskiego wynosi obecnie 1800 zł LINK DO AUKCJI

Do 31 stycznia 2020 r. trwa aukcja unikatowej koszulka z nazwiskiem śp. Pawła Adamowicza. czarna, unikatowa koszulka Lechii Gdańsk upamiętniająca śp. Pawła Adamowicza, prezydenta miasta Gdańska z numerem 53, symbolizującym wiek prezydenta w chwili śmierci. Na koszulce znajdują się autografy całej drużyny. Koszulka miała miejsce honorowe w szatni Lechii przed wspomnianym meczem.

Obecna cena to 5100 zł.

LINK DO AUKCJI
(greg / lechia.gda.pl) 13 stycznia 2020, 16:36
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.112