Gdańsk: czwartek, 13 sierpnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Wychowanek Lechii zadebiutował w ekstraklasie

10 lutego 2020

Wychowanek Lechii Juliusz Letniowski doczekał się debiutu w polskiej ekstraklasie. Po raz pierwszy zagrał w meczu Lech Poznań - Raków Częstochowa.
Nie udało mu się zadebiutować w Lechii Gdańsk, choć trenował z pierwszą drużyną i był blisko debiutu za kadencji Piotra Nowaka. Pojechał z drużyną na obóz do Turcji i w sparingu mając 17 lat zdobył bramkę: - Mam nadzieję, że to nie mój ostatni gol strzelony w barwach Lechii Gdańsk. Dedykuję go swoim rodzicom – mówił wówczas Letniowski.

Jednak w Gdańsku nie doczekał się debiutu.
W Lechii nie wiązano z nim przyszłości i pozowlono odejść do Bałtyku Gdynia. Następnie trafił do Bytovii Bytów. Tam na tyle się wyróżniał na I-ligowych boiskach, że sięgnął po niego Lech Poznań. Niestety kontuzja sprawiła, że pierwsze pół roku spędził na rehabilitacji.

21-letni Letniowski doczekał się debiutu w minioną sobotę. Wszedł na boisko w 83 minucie, a Lech pokonał Raków 3:0. Już za 2 tygodnie będzie miał okazję zagrać przeciwko Biało-Zielonym.
(greg / lechia.gda.pl) 10 lutego 2020, 17:34
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.006