Gdańsk: środa, 12 sierpnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Mladenović o ewentualnym przedłużeniu kontraktu

11 lutego 2020

W wywiadzie dla Dziennika Bałtyckiego Filip Mladenović mówi, że sprawa jego transferu do Rosji nie została ostatecznie rozstrzygnięta. Cały czas trwają też rozmowy o przedłużeniu kontraktu z Lechią.
Obrońca rozważa ofertę złożoną przez Lechię: Rozbieżności nie są duże. Dostałem ofertę i teraz ode mnie zależy czy podpiszę ten kontrakt, czy nie. Lechia chce, a ja się zastanawiam czy to czas, żebym coś jeszcze zmienił. Może nie teraz, może latem. Zobaczymy. Wszystko jest otwarte i nie wykluczam żadnego rozwiązania.
Rozmawialiśmy i będziemy rozmawiać. Mamy jeszcze czas, a ja nie lubię niczego robić na siłę. Jeśli będę zadowolony z warunków zaproponowanych przez Lechię, to zostanę, a jeśli nie, to może jest ten czas, żebym jeszcze spróbował pograć na wyższym poziomie.


Ciągle nie rozstrzygnięta jest sprawa transferu na Wschód:
Jeszcze nie jest wszystko rozstrzygnięte. W grę wchodzi tylko kierunek rosyjski. Mogę powiedzieć, że jestem o krok bliżej tego, żeby zostać w Lechii na rundę wiosenną, ale zobaczymy jak wszystko się potoczy. Nie lubię dużo mówić, kiedy nie ma konkretów. Była oferta, ale na razie nic się dalej w tym kierunku nie dzieje.
(ssl / Dziennik Bałtycki) 11 lutego 2020, 23:31
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031