Gdańsk: poniedziałek, 10 sierpnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Nowi piłkarze Lechii wybrali numery

12 lutego 2020

Ujawniamy wybory Gomesa, Haydary'ego i Zwolińskiego.
Niby numery nie grają, a tak naprawdę mają znaczenie.

Pierwszy z nowych zakontraktowanych graczy Łukasz Zwoliński wybrał grę z numerem 24 na plecach. Ten numer od powrotu Lechii do Ekstraklasy w 2008 roku był zarezerwowany dla bramkarzy. Długo nosił go Mateusz Bąk, potem Wojciech Pawłowski i Patryk Sobczak. Od zakończenia kariery przez "Bączka" w 2017 roku numer 24 pozostawał niezagospodarowany aż do teraz.

Portugalczyk Ze Gomes wybrał numer 17. To dość "ciężki" numer, bo przez ostatnie lata podziwialiśmy rajdy Lukasa Haraslina występującego z nim na plecach.

Wreszcie holenderski Afgańczyk Omran Haydary - on wybrał grę z 8 na plecach. I teraz pytanie czy będzie jak długoletni kapitan Lechii Łukasz Surma czy jak znikający portugalski skrzydłowy Romario Balde?

Tradycyjnie, wszystko zweryfikuje boisko...
(MiKe / lechia.pl) 12 lutego 2020, 12:15
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.070