Gdańsk: środa, 12 sierpnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Tobers zagra jako defensywny pomocnik

12 lutego 2020

Kristers Tobers z Piastem prawdopodobnie znów zagra jako cofnięty pomocnik, bo pauzuje Tomasz Makowski. Łotysz w rozmowie z trojmiasto.pl tłumaczy, że najważniejsze dla niego jest grać dobrze - niezależnie od pozycji.
W poprzednim sezonie większość spotkań rozegrałem na szóstce, na niej gram też w kadrze narodowej, także nie ma problemu. W końcu pewnie będzie trzeba się na coś zdecydować, ale teraz mogę grać na jednej i drugiej pozycji. Wiem, że obecnie jestem rozpatrywany głównie w pomocy, rozmawiałem o tym z Piotrem Stokowcem.

W karierze zdarzało się grać na prawym boku obrony, a na samym początku, odkąd zacząłem trenować w wieku 6 lat, byłem napastnikiem. Strzelałem dużo bramek, ale później zostałem cofnięty. Nie pamiętam dokładnie jak to było, ale jeden ze szkoleniowców uznał, że to dobry pomysł.
- mówił trojmiasto.pl Tobers.
(ssl / Trojmiasto.pl) 12 lutego 2020, 12:52
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.066