Gdańsk: niedziela, 5 kwietnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia zapłaciła trójce piłkarzy, został czwarty

26 lutego 2020

"Przegląd Sportowy" informuje, iż Lechia w ostatniej chwili dokonała płatności na rzecz trójki piłkarzy, zapobiegając rozwiązaniu przez nich kontraktów.
"PS" pisze:
Lechia mogła w środę stracić trzech piłkarzy, ale w ostatniej chwili przelała na ich konta zaległe pieniądze. Zanim zdążyli dziś złożyć oświadczenia o rozwiązaniu kontraktów z winy klubu, otrzymali swoje wynagrodzenia. Niestety spłata zaległości dotyczy tylko tych trzech graczy, którzy 15 dni temu wysłali wezwania do zapłaty i dziś mogli wypowiedzieć umowy. Większość zespołu wciąż czeka na zaległe pensje (niektórzy ostatnie dostali w listopadzie) oraz premie za zajęcie trzeciego miejsca w lidze i zdobycie Pucharu Polski. Klub, w którym prezesem jest Adam Mandziara, do 31 marca musi uregulować zaległości obowiązujące do 31 grudnia 2019, w przeciwnym razie będzie miał kłopot z otrzymaniem licencji na grę w ekstraklasie.
(MiKe / lechia.gda.pl) 26 lutego 2020, 13:45
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012