Gdańsk: niedziela, 5 kwietnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kenny Saief: W wolnym czasie lubię grać na PlayStation

27 lutego 2020

Kenny Saief zanim trafił do Lechii Gdańsk rozmawiał o transferze z Łukaszem Teoderczykiem.
Kenny Saief, pomocnik Lechii Gdańsk: - Rozmawiałem z "Teo", bardzo rekomendował zarówno polską ligę jak i trenera Stokowca, który go wcześniej prowadził. Z trenerem rozmawiałem przez telefon już wcześniej, myślę że przypadliśmy sobie do gustu, mamy podobne spojrzenie na wiele spraw.

Ponoć pierwszą rzeczą, o którą poprosiłeś po wylądowaniu w Gdańsku, był adres sklepu, gdzie możesz kupić Playstation.

- No nie, ktoś cię wprowadził w błąd. Pierwszą rzeczą, o którą spytałem, był adres siłowni. Moja narzeczona została w Izraelu, dlatego nie wychodzę nigdzie na miasto. W mojej sytuacji skupiam się nie w 100 proc., a w 1000 proc. na piłce nożnej. Niczego nie pragnę bardziej niż wrócić na poziom, w którym już byłem w futbolu. Futbol, futbol i jeszcze raz futbol. Faktycznie w wolnym czasie lubię grać na PlayStation.

Myślisz, że Lechia może być trampoliną, abyś wrócił na właściwą drogę do wielkiej piłki?

- Gdybym nie wierzył, że możemy pomóc sobie nawzajem z Lechią - nie przyjechałbym tu. Nie ma takiego piłkarza, który odniósłby sukces w słabo grającym zespole. To jest sport drużynowy.

Jakie są twoje pierwsza wrażenie z Polski?

- Na początku jak usłyszałem o zainteresowaniu z Polski, byłem pełen wątpliwości. Ale od momentu wylądowania w Gdańsku jestem zachwycony, ludzie są tak mili, miasto jest piękne, jest tu co robić. Ronnie Rosenthal były piłkarz m.in. Liverpoolu i Tottenhamu powiedział: zobaczysz, to piękne miejsce. Turyści jadą raczej na południe Europy, do Hiszpanii, ale tu też jest bardzo pięknie. Tylko trochę zimno jak na razie.

Cały wywiad na Interia.pl
(greg / Interia) 27 lutego 2020, 19:15
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.165