Gdańsk: sobota, 4 kwietnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Roberta Lewandowskiego zoperuje gdański ortopeda

28 lutego 2020

Podczas gdy cały świat wstrzymał oddech w związku z epidemią koronawirusa, my w Polsce mamy inne problemy. Kontuzja najlepszego snajpera "Orłów" Jerzego Brzęczka.
Przypomnijmy, że Robert Lewandowski doznał kontuzji piszczela w meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Jego Bayern wysoko na wyjeździe pokonał Chelsea 3:0, ale po wylądowaniu w Monachium okazało się, że niezniszczalny "Lewy" jest kontuzjowany. Pierwsze diagnozy mówią o czterech tygodniach pauzy. Jednak Lewandowski mając w perspektywie udział w finałach Euro 2020 zdecydowanie stwierdził: - Nie ufam niemieckim lekarzom, wybieram się do Polski, żeby tam zajęli się moją kontuzją.

Udało nam się dotrzeć do informacji, że chodzi o prywatną klinikę w Gdańsku. Zabieg przeprowadzi wierny uczeń znanych lokalnych ortopedów Macieja Pawlaka, Pawła Rybaka oraz Andrzeja Warzochy, proszący o anonimowość - Doktor Sławomir. "Lewemu" nie życzymy powrotu do zdrowia, bo wiemy że w rękach Doktora Sławomira nic mu nie grozi.
(MiKe / lechia.gda.pl) 28 lutego 2020, 13:59
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.070