Gdańsk: niedziela, 5 kwietnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Sytuacja kadrowa Lechii przed meczem z Koroną Kielce

29 lutego 2020

Na mecz w Kielcach trener Piotr Stokowiec będzie miał do dyspozycji niemal wszystkich piłkarzy.
W kadrze meczowej po raz pierwszym w tym roku znajdą się Jarosław Kubicki i Rafał Pietrzak.

Każdy trening dostarcza nowych spostrzeżeń, wyjściowy skład się buduje, kontuzjowani wcześniej zawodnicy wracają po urazach. Jarosław Kubicki będzie na pewno w meczowej "dwudziestce" - mówił Piotr Stokowiec.

Być może od pierwszej minuty zagra Rafał Pietrzak:
- Biorę pod uwagę występ Rafała, możliwe że zagrają na lewej flance wspólnie z Filipem Mladenoviciem. Jest kilka znaków zapytania i nie mówię tu jedynie o Pietrzaku. Zbieram informacje o nowych zawodnikach. Nazwisko to jedno, a forma drugie. I jak szybko potrafi się zaadoptować w nowej drużynie.

Stokowiec nie chciał za bardzo oceniać innego nowego piłkarza Lechii Kenny'ego Saiefa:
Nie chcę go oceniać na razie, bo mógłbym się pomylić. U Kenny'ego Saiefa widać piłkarską jakość, jak również pewne braki w przygotowaniu. W tym procesie wiele elementów jest trudnych i niejednoznacznych. Poczekajmy, dajmy sobie nawzajem trochę czasu, zawodnik przyjechał z innej ligi, mówi w innym języku, trzeba cierpliwości. Jakiś czas nie grał. Poczekajmy z ocenami.

Piłkarze Lechii od 1 do 20 marca rozegrają 5 meczów ligowych i jeden pucharowy.

- Kadra jest specyficznie skonstruowana i muszę wykazać się cierpliwością bo w najbliższych tygodniach gramy 6 meczów w 20 dni.

Egzon Kryeziu jest lekko kontuzjowany, przechodzi rehabilitację, podobnie Kuba Arak. Reszta jest dostępna. Będziemy na bieżąco korygować kadrę meczową patrząc też pod względem najbliższego terminarza.


Mecz Korona Kielce - Lechia Gdańsk w niedzielę o godz. 12.30.

Wpisz kod "LECHIAGDAPL" i odbierz 500 zł cashback w Betclic”.
(greg / lechia.gda.pl) 29 lutego 2020, 08:31
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.014