Gdańsk: sobota, 4 kwietnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Flavio Paixao: Korona zaczęła sprawiać ogromne problemy

1 marca 2020

Flavio Paixao w meczu z Koroną Kielce zdobył pierwszą bramkę dla Lechii Gdańsk. Dla kapitana Biało-Zielonych to już 10 trafienie w tym sezonie.
- Pierwsza połowa była naprawdę dobra w naszym wykonaniu. Mieliśmy po niej prowadzenie i wydawało się, że będzie dobrze. W drugiej połowie Korona zaczęła grać długą piłką i zaczęło nam to sprawiać ogromne problemy, bo dość szybko udało im się doprowadzić do wyrównania.

- Dużo kosztowało ich jednak powrócenie do tego meczu i w tych końcowych minutach to my mieliśmy więcej sił. Pokazaliśmy olbrzymią ambicję oraz determinację strzelając tego zwycięskiego gola.

- Cieszy mnie powrót Jarka Kubickiego po kontuzji, bo jest bardzo ważnym zawodnikiem. To właśnie on razem z Maćkiem Gajosem stworzyli akcję, która dała nam trzy punkty. W Kielcach zawsze gra nam się bardzo ciężko. Przed meczem wiedziałem, że tak to będzie wyglądało i nie pomyliłem się. Cieszę się jednak bardzo z tego, że do Gdańska wracamy z trzema punktami.

Bramka w Kielcach była jego 9. z rzędu z 9 ostatnich bramek Lechii. Jego serię przerwał swoim trafieniem Maciej Gajos, ale Flavio zdecydowanie nie ma nic przeciwko. - Oczywiście, że cieszę się z bicia kolejnych rekordów, ale robię po prostu to, co do mnie należy, bo taka jest moja praca. Ta seria jest nieważna, więc cieszę się bardzo, że Maciek ją przerwał, bo dało nam to zwycięstwo. On też pokazał w tym meczu duża klasą i jest jednym z głównych architektów tej wygranej. Jednak słowa uznania należą się wszystkim zawodnikom oraz całemu sztabowi.
(greg / lechia.pl) 1 marca 2020, 19:30
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.076