Gdańsk: sobota, 4 kwietnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Dylemat Stokowca. Kto zagra na środku obrony z Legią?

4 marca 2020

W meczu Legią Warszawa zabraknie w składzie z powodu żółtych kartek Michała Nalepy. Kto go zastąpi? Jak przyznał Piotr Stokowiec jest kilka wariantów.
A jaki wybierze? Trener zaprasza wszystkich na stadion, aby mogli się przekonać na własne oczy. Pierwszym wyborem może być Krister Tobers:
- To jest oczywiste rozwiązanie. Sami nie jesteśmy tego pewni, po tak długim okresie to jego pierwsze wejście. Fajnie będzie przyjść i się przekonać jak to będzie wyglądało

- Trener Bieniuk robi dobrą robotę. Mamy pewne wzorce zachowań, kto wejdzie w miejsce Nalepy będzie wiedział co ma robić. Myślę, że Mario Maloca też ma dobry czas, kto jutro zagra obok niego, da radę - mówił Stokowiec.

Miejsce na środku obrony obok Malocy może również zająć wracający do składu Jarosław Kubicki. W odwodzie jest także Rafał Kobryń. Wówczas na prawej stronie zagra Karol Fila.
(greg / lechia.gda.pl) 4 marca 2020, 09:16
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.038