Gdańsk: sobota, 4 kwietnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Jesteśmy w stanie postawić się Legii

3 marca 2020

- To Legia jest faworytem - mówi przed środowym spotkaniem z wojskowymi trener Lechii Piotr Stokowiec.
We wrześniu Lechia wygrała w Warszawie 2:1, ale to dziś Legia jest na szczycie tabeli ekstraklasy
- Legia jest faworytem. Odjechała reszcie stawki. Trener Vuković dostał czas, wielkie brawa dla niego, pokazał że jest dobrym fachowcem. Legia ma dużo jakości, nie popełnia prostych błędów. Reszcie drużyn takowe się zdarzają i to jest ta różnica. Cieszę się z tego meczu, bo nie trzeba na niego nikogo motywować. Można się fajnie pokazać i jesteśmy na to gotowi.

- Ja czuję tę drużynę, organizacja wygląda coraz lepiej. Jesteśmy w stanie postawić się Legii. Będąc kibicem przyszedłbym wybrałbym się w środę wieczorem na stadion.

Lechia wraz z rozpoczęciem rundy wiosennej jest w fazie przebudowy kadry
- Jesteśmy na etapie określenia, gdzie jest sufit, gdzie podłoga dla tej drużyny. Jest to też trudność dla przeciwników, gdyż nie wiedzą czego się spodziewać. Moim zadaniem jest to wyważyć, natomiast z każdym tygodniem odczuwam większy spokój.

Stokowiec ocenił także Omrana Haydariego i zdradził kulisy jego transferu:
- Oglądaliśmy Alvesa, ale spodobał się nam również Omran. Pojawiła się okazja i z niej skorzystaliśmy. Szkolony w Europe, duża chce do grania, ciąg na bramkę i oby poprawił skuteczność. To skrzydłowy wbiegający za linię obrony, jak Państwo widzicie, idziemy ostatnio w kierunku 4-3-3, gdzie skrzydłowi mają zadanie spełniać rolę drugiego czy trzeciego zawodnika wchodzącego w pole karne.

W weekend w meczu sparingowym błysnął Ze Gomes, który strzelił Sokołowi Ostróda trzy bramki:
- Ten piłkarz w weekend świetnie pokazał się na tle lidera III ligi, zdobył hat-tricka w test-meczu z Sokołem Ostróda. Zdecydowaliśmy się jechać do Kielc w 19, uznaliśmy, że dla Gomesa czy Patryka Lipskiego korzystniejszy od siedmiogodzinnej podróży autokarem w jedną stronę będzie sparing z dobrym rywalem, na dobrej płycie.
(greg / lechia.gda.pl) 3 marca 2020, 20:30
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007