Gdańsk: sobota, 4 kwietnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Dwugłos trenerski po meczu Lechia - Legia Warszawa

5 marca 2020

Trenerzy Aleksandar Vuković i Piotr Stokowiec o meczu Lechia Gdańsk - Legia Warszawa.
Aleksandar Vuković (trener Legii Warszawa):

Kolejne ważne spotkanie dla nas. Spodziewałem się takiego spotkania, ale liczą się trzy punkty. W pierwszej połowie Lechia tylko raz wyszła z groźniejszym kontratakiem. Pod względem taktycznym jestem zadowolony z zespołu. Minus za nerwowe sytuacje w końcówce, niepotrzebnie daliśmy tyle stałych fragmentów gry. Faule jednak wynikały z dużej chęci zwycięstwa.

Nie ukrywam zadowolenia z tego jak wynika tabela. Jest jednak zbyt wcześnie, aby oceniać czy Legia jest silna czy nie. Musimy zdobyć mistrzostwo, a nie prowadzić w tabeli. W tej chwili możemy patrzeć jedynie na mecz niedzielny, w którym musimy utrzymać koncentrację. Każda drużyna, którą się zlekceważy jest w stanie to wykorzystać.

Paweł od początku jest dla mnie ważnym zawodnikiem. Dzisiaj dał nam ważną bramkę. Jego wartość ludzka, osobowość i kwestie sportowe są dla nas bardzo ważne. Nie chciałbym wchodzić w kompetencje trenera.

Piotr Stokowiec (trener Lechii Gdańsk):

Myślę, że na tyle nas było dzisiaj stać. Mówiłem na konferencji przedmeczowej, że warunkiem wygranej jest unikanie błędów. Dzisiaj tego nie uniknęliśmy. Wierzę w to, że będziemy grać lepiej i myślami jestem przy kolejnych meczach. Oczywiście nastroje nie są najlepsze.

Wiem, że przyzwyczailiśmy zawodników do lepszej gry, wiedzieliśmy, że nowi zawodnicy nie są jeszcze w optymalnej dyspozycji. Na tak dobrze dysponowaną Legię to było za mało. To nie jest takie proste, żeby wyjść odważniej na taki zespół. Po meczu też się zastanawiam czy mogłem ten skład zestawić inaczej. Mieliśmy plan, żeby w drugiej połowie wprowadzić bardziej ofensywnych zawodników, ale strata bramki nas lekko wytrąciła z równowagi.
(raz / Przegląd Sportowy) 5 marca 2020, 07:49
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.006