Gdańsk: sobota, 4 kwietnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Żarko Udovicic wraca do zdrowia

5 marca 2020

Oprócz kiepskich nastrojów po przegranym meczu z Legią są też lepsze informacje. Od przyszłego tygodnia do treningów wraca Żarko Udovicic.
Piłkarz wykonał wszystkie niezbędne badania i nic nie stoi na przeszkodzie by wrócił do treningów. Przypomnijmy, że podczas tureckiego obozu Żarko miał problemy kardiologiczne. Nie był to natomiast na pewno zawał jak donosiły niektóre media.

Informację o powrocie Serba do treningów przyniósł dzisiejszy "Przegląd Sportowy". Udovicic zacznie trenować z drużyną trenera Piotra Stokowca 10 marca. Szkoda, że dopiero wtedy, przydałby się wcześniej, jako że dwumeczową pauzę musi odcierpieć Filip Mladenović, którzy w meczu z Legią otrzymał 12 (!) w sezonie żółtą kartkę.

Badania badaniami, jednak ci którzy korzystają z instagrama mogą zaświadczyć, że Żarko w dobrej fomie był już wcześniej :)
(MiKe / Przegląd Sportowy) 5 marca 2020, 12:41
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.006