Gdańsk: niedziela, 5 kwietnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Dwugłos trenerski po meczu Zagłębie - Lechia

8 marca 2020

Trenerzy Piotr Stokowiec i Martin Sevela o meczu Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk.
PIOTR STOKOWIEC – TRENER LECHII GDAŃSK:
- To był bardzo emocjonujący mecz i zależy jak się spojrzy, szklanka może być do połowy pełna albo pusta. My w natłoku meczów musieliśmy nieco pozmieniać, a zawodnicy, którzy przyszli do nas w końcówce okna nie są jeszcze gotowi. Nie jest łatwo wejść z miejsca i grać, dlatego tak jak mówię borykamy się z problemem stabilności. Ja oceniam ten mecz pozytywnie. Trzeba docenić również grę Zagłębia, bo byli bardzo dobrze zorganizowani, zwłaszcza w ofensywie. Oczywiście, nie wystrzegliśmy się błędów, ale te uwagi zostawię dla siebie i drużyny. Być może powinienem zacząć krytykę od siebie. Z tego meczu wychodzą dwie ranne drużyny, choć nie ma ofiar. Walka o górną ósemkę nabiera rumieńców i robi się niesamowity ścisk w tabeli. Teraz chcemy walczyć o awans do następnej rundy w Pucharze Polski. Myślami jesteśmy już przy spotkaniu z Piastem i derbowym pojedynku z Arką.

MARTIN SEVELA – TRENER KGHM ZAGŁĘBIA LUBIN:
- Szalony mecz. Początek meczu były pod naszą kontrolą, ale pierwszy stały fragment gry przyniósł bramkę dla Lechii. Walczyliśmy, o jak najszybsze wyrównanie i to się nam udało. Później straciliśmy gola i znów musieliśmy gonić. Na dobrą sprawę mogliśmy ten mecz wygrać. Musimy lepiej kończyć nasze sytuacje, bo dziś mieliśmy ich naprawdę bardzo dużo. W lepszych ligach czasami trafia się jedna czy dwie sytuacje, które musisz wykorzystać. Bardzo chcieliśmy dzisiaj wygrać i przy lepszy obrocie sprawy mogliśmy to osiągnąć. Niestety kończymy mecz z jednym punktem.

żródło: www.zaglebie.com
(raz / lechia.gda.pl) 8 marca 2020, 08:36
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013