Gdańsk: niedziela, 5 kwietnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Koronawirus zamknie hale i stadiony w Polsce?

9 marca 2020

Koronawirus zamknie hale i stadiony w Polsce? Premier RP Mateusz Morawiecki planuje we wtorek 10 marca wydać komunikat w sprawie organizacji rozgrywek ligowych w najbliższych dniach – dowiedział się Przegląd Sportowy.
Żaden ze związków nie opublikował po spotkaniu komunikatu, bo z nieoficjalnych informacji wynika, że takie były ustalenia. Wszystkie strony ostatecznie jednak zgodziły się, że należy podjąć odpowiednie działania w celu ograniczenia skupisk ludzkich. To będzie oznaczało organizację najbliższych spotkań klubowych rozgrywek krajowych bez udziału kibiców. Zarządzenie w tej sprawie ma wydać premier Morawiecki, a związki i ligi oczywiście się do niego dostosują.

Już dzień wcześniej pojawiły się podobne sugestie ze strony GIS. W niedzielnym komunikacie podano: „W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, Główny Inspektor Sanitarny rekomenduje odwołanie wszystkich imprez masowych powyżej 1000 osób, organizowanych w pomieszczeniach zamkniętych”. O poszczególnych przypadkach miał rozstrzygać stosowny wojewoda. Na razie nie było takiej potrzeby.


Całość tutaj

Lechia najbliższe mecze rozegra w Gdańsku z Piastem (Puchar Polski w środę) oraz z Arką Gdynia (15 marca)
(raz / Przegląd Sportowy) 9 marca 2020, 21:19
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.041