Gdańsk: niedziela, 5 kwietnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Rodzi to niezdrowe emocje

11 marca 2020

W środę w 1/4 finału Pucharu Polski Lechia zagra z Piastem Gliwice. Dla Biało-Zielonych jest to czwarte spotkanie w ciągu jedenastu dni.
- Piast jest na tyle dojrzałą, odpowiedzialną i stabilną drużyną, że nie są podatni na takie zarządzanie sukcesem i porażką. Ja jestem krytycznie nastawiony do terminarza, bo uważam że wszystkie drużyny grające w Pucharze Polski powinny grać w tych samych warunkach - mówi Piotr Stokowiec.

- My też byśmy chcieli odpocząć w tym tygodniu, jak Legia i Lech. Wszyscy powinni grać w tym samym czasie, a tak jest różnica. Nie mam nic przeciwko graniu co 3 dni, ale nie co 3 dni w przypadku gdy inni mają więcej odpoczynku. Niech grają wszyscy tak samo, bo rodzi to niezdrowe emocje i jest to krzywdzące. Można było zagrać dwa mecze we wtorek i dwa w środę, a tak my i Piast mamy istny maraton.

- Naszym zadaniem jest doprowadzenie do tego, by zawodnicy byli efektywni. Oddech złapał Flavio Paixao, chcemy rotować składem. Po tym jak odpoczął Conrado, dostał nowych sił. Różna jest wydolność, zawodnicy są na różnym poziomie i nie wszystkich znamy, więc monitorujemy odpowiednie współczynniki. Niektórzy przechodzą to lepiej, inni gorzej. To nie jedyny wyznacznik, ale udaje nam się unikać kontuzji

- Chcemy ustabilizować skład i formę, szczególnie mam na myśli środek pola. Do składu wracają Patryk Lipski i Jarosław Kubicki, co daje nam większe pole manewru. Rotacje są, były i będą, ale chcemy się poruszać w odpowiednim kręgosłupie i dobierać do tego zawodników.

- Na razie nie rozpisujemy składu na derby, najważniejszy jest mecz z Piastem Gliwice. Tu nic nie da się naprawić, tylko przejść do kolejnej rundy. To dla nas najważniejszy mecz sezonu, bo to najbliższe spotkanie
(raz / SportoweFakty.pl) 11 marca 2020, 08:12
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.109