Gdańsk: sobota, 4 kwietnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Flavio Paixao: Czułem się jak na treningu.

12 marca 2020

Kapitan Lechii nie przestaje strzelać. Zdobywa bramki w każdej rundzie Pucharu Polski.
Zwycięska bramka w meczu z Gryfem Wejherowo, to samo w kolejnym meczu w następnej rundzie w spotkaniu z Zagłębiem Lubin. Oba mecze zakończyły się wynikiem 3:2. W międzyczasie bramką z rzutu karnego z Chełmianką, w meczu zakończonym wynikiem 2:0 dla Lechii. Z Piastem Gliwice było tym razem 2:1, ale bramki Portugalczyka nie zabrakło. Co ciekawe w sezonie 2018/19 gdy Lechia sięgnęła po krajowy puchar Flavio nie zdobył ani jednej bramki w tych rozgrywkach. Co prawda strzelił w finale z Jagiellonią, ale sędzia uznał że był spalony. Chwilę później Paixao dośrodkował do Artura Sobiecha i puchar pojechał do Gdańska.

- Dominowaliśmy cały mecz, cały czas atakowaliśmy. Naszym celem jest finał i powtórzenie sukcesu, jesteśmy już o krok. – Flavio podsumował spotkanie z Piastem, które odbyło się bez udziału publiczności.

- Niestety to wyglądało jak trening, brakowało nam bodźca w postaci kibiców. – Zakończył najskuteczniejszy strzelec w ekstraklasowej historii Lechii.
(MiKe / lechia.gda.pl) 12 marca 2020, 10:32
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.006