Gdańsk: sobota, 4 kwietnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

D. Kuciak: pozostaje czekanie w domu

16 marca 2020

Dusan Kuciak w rozmowie z "Dziennikiem Bałtyckim" odniósł się do zawieszenie rozgrywek ligowych.
Zawieszona liga w powodu epidemii koronawirusa to sytuacja trudna także dla piłkarzy?

Pierwszy raz czymś takim się spotykam i to nie jest nic przyjemnego. Nie mamy w tej kwestii żadnego doświadczenia i pozostaje czekanie w domu.

Jakie były zalecenia ze strony trenera Piotra Stokowca i sztabu szkoleniowego? Zakaz opuszczania Polski i wychodzenia z domu?

Mamy jak najmniej wychodzić z domu, ale te zalecenia pojawiły się już wcześniej. Po piątkowym treningu dostaliśmy informację, że mamy teraz dwa dni wolne. Co dalej? Nie wiem. Więcej będziemy wiedzieć w poniedziałek. Wszystko jest do ustalenia i przypuszczam, że instrukcje otrzymamy od trenerów poprzez kierownika Patryka Dittmera. Nie mamy na razie żadnych konkretnych zaleceń ze strony sztabu odnośnie aktywności fizycznej. Trudno mi powiedzieć, czy będziemy trenować w grupach, czy dalej będzie wolne. Ja osobiście chciałbym wrócić do treningu, ale nie wiem czy to będzie możliwe.

Decyzja o zawieszeniu rozgrywek PKO Ekstraklasy była jedyna słuszna?

Na początku tygodnia byłem jeszcze za tym, żeby grać. Z dnia na dzień zwiększał się jednak obszar zarażeń i to była decyzja jedyna możliwa. Rozgrywki musiały zostać przerwane i taką decyzję władz Ekstraklasy SA przyjąłem z ulgą.

Czytaj cały wywiad
(raz / Dziennik Bałtycki) 16 marca 2020, 11:20
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007