Gdańsk: sobota, 4 kwietnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Zwrot pieniędzy za bilety za mecz PP z Piastem

16 marca 2020

Komunikat w sprawie zwrotów za bilety na mecz z Piastem oraz kolejnych spotkań
W związku z decyzją władz państwowych o odwołaniu wszystkich imprez masowych w Polsce, marcowy mecz Pucharu Polski Lechii z Piastem Gliwice odbył się bez udziału publiczności. Wszyscy kibice, którzy dokonali zakupu biletów na te spotkanie, otrzymają zwrot pieniędzy.

Zwroty dla osób, które zakupiły bilet na mecz Pucharu Polski drogą elektroniczną. zostaną dokonane w ciągu najbliższych 14 dni na konta, z których zostały dokonane płatności za bilety. Niewymagane są przy tym żadne czynności ze strony tych kibiców. Osoby, które zakupiły bilet w FanStore lub punktach partnerskich, otrzymają zwrot pieniędzy w terminie zależnym od otwarcia danych punktów.

Zważywszy na fakt, że rozgrywki PKO Ekstraklasy zostały przełożone, a po podjęciu decyzji przez UEFA, Ekstraklasa S.A. wyznaczy nowe terminy rozgrywek, informujemy, że zakupione bilety zachowują ważność, podobnie jak zakupione karnety.
(greg / lechia.pl) 16 marca 2020, 21:22
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007