Gdańsk: sobota, 4 kwietnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Indywidualny plan treningowy dla piłkarzy Lechii

16 marca 2020

Zważywszy na fakt rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19 zawodnicy Lechii Gdańsk decyzją sztabu szkoleniowego zostali oddelegowani do indywidualnego planu treningowego.
Zawodnicy mają pozostać w swoich domach, żeby nie narazić się na potencjalne zarażenie, ale otrzymali przy tym rozpiski zajęć, jakie mają wykonywać.

Drużyna realizuje również program z zakresu przygotowania mentalnego pod kontrolą klubowego psychologa Pana Pawła Habrata. W czasie przerwy w rozgrywkach, zarówno piłkarze, jak i sztab szkoleniowy Lechii pozostaną w Gdańsku, czekając na decyzje, jakie podejmie Ekstraklasa S.A. oraz PZPN w obliczu sytuacji zagrożenia koronawirusem.

Warto wspomnieć, że od poniedziałku również pracownicy klubu pracują w trybie zdalnym, co ma ograniczyć ryzyko związane z rozprzestrzenieniem się choroby. Sytuacja ta potrwa do odwołania.
(greg / lechia.pl) 16 marca 2020, 21:29
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007