Gdańsk: czwartek, 24 września 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Finał Ligi Europy przełożony

17 marca 2020

Finał drugich najważniejszych europejskich rozgrywek odbędzie się w Gdańsku. Został przełożony z 27 maja na 24 czerwca z powodu zagrożenia epidemicznego.
Podczas dzisiejszej wideokonferencji z krajowymi federacjami UEFA poinformowała także, że wszystkie rozgrywki w ligach krajowych oraz europejskich pucharach powinny zostać ukończone do 30 czerwca 2020 roku - finał Ligi Mistrzów zaplanowano na 27 czerwca.

Nie będzie wyłączności terminów dla poszczególnych rozgrywek - ligi krajowe będą mogły być rozgrywane w środku tygodnia, a mecze w europejskich pucharach w trakcie weekendów.

Terminy rund eliminacyjnych do europejskich pucharów w sezonie 2020/21 zostaną ustalone w zależności od zakończenia poszczególnych lig krajowych.
(MiKe / 90minut.pl) 17 marca 2020, 15:34
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.035