Gdańsk: środa, 23 września 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kacper Sezonienko w Lechii do 2021 roku

19 marca 2020

Zawodnik reprezentacji Polski do lat 17 oraz Lechii Gdańsk, Kacper Sezonienko, podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem.
Kacper przygodę z futbolem rozpoczął w wieku 8 lat w AP Ostróda, którego jest wychowankiem. Do Gdańska trafił w czerwcu 2018 roku. Był trzykrotnie powołany na Letnią Akademię Młodych Orłów dla najzdolniejszych młodych piłkarzy.

Występuje także w reprezentacji Polski do lat 17, gdzie niedawno zdobył swoją pierwszą bramkę w spotkaniu z Norwegią. Występował także w finałach zawodów o Puchar Tymbarku.

Napastnik Lechii jest w grupie młodych graczy, którzy trenują z pierwszym zespołem. Pojechał z drużyną na obóz do Turcji, gdzie brał udział w meczach kontrolnych. Obecnie Kacper trenuje także w zespole czwartoligowych rezerw oraz uczestnicząc w meczach drużyn U-18 i U-23.

Kontrakt, który podpisał Kacper będzie obowiązywał do 30 czerwca 2021 roku.
(pd / lechia.pl) 19 marca 2020, 13:40
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.017