Gdańsk: czwartek, 24 września 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Lechii 31 marca

20 marca 2020

Za poprzedniego właściciela klubu Andrzeja Kuchara zgromadzenia odbywały się w grudniu lub w styczniu, za obecnych włodarzy – w marcu.
Porządek obrad na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy nie przewiduje konwersji długu na nowe akcje. To było przez lata kością niezgody między właścicielem większościowym i mniejszościowym. Reprezentujący rodzinę Wernze, Adam Mandziara postulował zamianę długu wobec właściciela na nowe udziały. W ten sposób dług zostałby wyzerowany, a klub zyskał nowe możliwości rozwoju, lepszą pozycję w rozmowach z bankami itd. Mimo, że biznesowo takie rozwiązanie się broni, lokalni posiadacze akcji nie chcieli się przez lata na to rozwiązanie zgodzić. Głównym powodem był brak zaufania do obecnego Prezesa. W bieżącej sytuacji między stronami panuje zawieszenie broni, nastroje są takie, że wszyscy chcą wiosłować w jednym kierunku. Kłótnie wewnątrz klubu nie poprawią jego sytuacji.

Klubowe sprawozdania finansowe wciąż bada biegły rewident, którego dociekliwością Lechia tłumaczyła brak terminowego złożenia dokumentów w UEFA.
(MiKe / lechia.gda.pl) 20 marca 2020, 14:22
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.015