Gdańsk: czwartek, 24 września 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia rozpoczęła sprzedaż wirtualnych biletów

20 marca 2020

W związku na fakt rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 i zawieszenie rozgrywek, kluby sportowe znalazły się w bardzo trudnej sytuacji. Lechia Gdańsk uruchomiła akcję "Zapełniamy stadion".
Liczymy na Waszą pomoc i aktywne wspieranie akcji #ZapełniamyStadion - czytamy w komunikacie.


Na czym polega akcja?

Każdy kibic może wykupić dowolną liczbę wirtualnych miejsc na Stadionie Energa. W ten sposób wspiera klub, a jednocześnie otrzymuje voucher, który będzie mógł wymienić na bilet na dowolny mecz w tym lub przyszłym sezonie:1. Cena każdego wirtualnego biletu to 10 zł.

2. Wirtualny bilet posiada kod voucherowy.

3. Do zakupu nie potrzeba podawać żadnych danych osobowych.

4. Kod będzie upoważniał do 100% zniżki na zakup biletu na dowolnie wybrany mecz w sezonie 2020/2021 (dotyczy trybun zwykłych) lub jeszcze w sezonie bieżącym (jeśli decyzją Ekstraklasa S.A. rozgrywki będą kontynuowane, a stadiony zostaną otwarte)

5. Zakup wirtualnego biletu możliwa jest tylko i wyłącznie w kanale internetowym oraz w aplikacji BILETY LECHIA

Wiemy, że społeczność gdańskich kibiców jest naszą niezwykłą siłą i dwunastym zawodnikiem. W tym momencie potrzebujemy Was i Waszego wsparcia jeszcze bardziej niż kiedykolwiek, dlatego liczymy, że zapełnicie Energa Stadion w komplecie. Mamy dla Was 40 000 wirtualnych biletów i wierzymy, że wszystkie trafią w Wasze ręce.
(greg / lechia.pl) 20 marca 2020, 18:19
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.036