Gdańsk: czwartek, 24 września 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Dokończenie Pucharu Polski w czerwcu?

25 marca 2020

Być może jedynymi rozgrywkami, które uda się dokończyć w Polsce będą te związana z Pucharem Polski. Lechia po wygranej z Piastem Gliwice jest w półfinale.
WP SportoweFakty: Jaki PZPN ma plan w związku z zawieszeniem rozgrywek?
Zbigniew Boniek, prezes PZPN: Plan jest przygotowany, cały czas go ulepszamy, w środę pracowaliśmy nad nim jeszcze kilka godzin. Myślę, że w okolicach najbliższego piątku lub poniedziałku przedstawimy go wszystkim. Obejmuje całą piłkarską polską piramidę, nie tylko sam wierzchołek. To plan, który odnosi się do sytuacji, w jakiej znajdujemy się na dziś. Zakładamy, że obecny sezon będzie trudno dokończyć.

- Może w czerwcu udałoby się zagrać kilka meczów, dlatego być może pojawi się szansa na dokończenie przynajmniej Pucharu Polski. Trudno teraz to przewidzieć. W każdym razie nasz plan tyczy się przede wszystkim sezonu 2021/22. - mówił dla Sportowychfaktow.pl prezes PZPN Zbigniew Boniek.
(greg / SportoweFakty.pl) 25 marca 2020, 19:53
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.015