Gdańsk: poniedziałek, 25 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

R. Pietrzak: Zamierzamy obronić Puchar Polski

25 kwietnia 2020

Piłkarze Lechii wciąż czekają na wznowienie rozgrywek zarówno Ekstraklasy, jak i Pucharu Polski.
– Chcemy grać, czekamy na to, żeby wrócić do treningów i meczów. Patrzymy do przodu, wiadomo, że różnice w tabeli nie są duże. W każdym spotkaniu trzeba punktować, aby bić się o najwyższe cele. Nasza strata nie jest duża. Musimy się jednak skupić na sobie i zacząć regularnie wygrywać. Pamiętamy też, że jesteśmy w półfinale Pucharu Polski. Zamierzamy obronić to trofeum i zrobimy wszystko, żeby ponownie zagrać w finale – deklaruje Rafał Pietrzak dla "Przeglądu Sportowego"


– W naszym wypadku izolacja wygląda tak samo, bo długo byliśmy w domach. Wychodziliśmy tylko, by wykonać trening biegowy zalecany przez trenerów. Co tydzień otrzymujemy rozpiskę, nie brakuje zajęć siłowych, a nawet tych z piłką. Cały czas jesteśmy monitorowani i wspierani, żeby się nie zapuścić. Dla trenerów musimy sporządzać raporty. Robimy wszystko, żeby w momencie wznowienia treningów móc się skupić na zajęciach piłkarskich, a nie tylko na odbudowie sfery fizycznej – wyjaśnia Pietrzak.

Więcej w "Przeglądzie Sportowym"
(greg / Przegląd Sportowy) 25 kwietnia 2020, 11:17
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.006