Gdańsk: poniedziałek, 25 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Ciężko o lepsze warunki

27 kwietnia 2020

Piotr Stokowiec w rozmowie z "Dziennikiem Bałtyckim" powiedział, że czeka z niecierpliwością na powrót rozgrywek Ekstraklasy.
- Bardzo się cieszymy, że powrót do gry staje się coraz bardziej realny. Czekamy na to z niecierpliwością. Wprawdzie mecze - przynajmniej na razie – będą się odbywać bez udziału kibiców, którzy będą mogli nas oglądać w telewizji, ale ważne jest dla nas, żeby wreszcie zacząć grać. Plan przygotowany przez Ekstraklasę we współpracy z przedstawicielami klubów może się udać. Wszystko jest przygotowane profesjonalnie i w tych warunkach ciężko byłoby o lepsze rozwiązania.

- W sztabie szkoleniowym jest osoba odpowiedzialna za bieżące monitorowanie stanu zdrowia zawodników i wypełnianie kart wysyłanych potem do Ekstraklasy. Wytypowaliśmy 50 osób, które są w tym reżimie higienicznym i wszystkie się do tego stosują. Jak powrócimy do bazy treningowej, to wprowadzimy dodatkowo własne procedury ochronne, bo każdy stadion jest inaczej położony i zbudowany. Podchodzimy do tego bardzo poważnie.

Cała rozmowa
(greg / Dziennik Bałtycki) 27 kwietnia 2020, 09:36
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.101