Gdańsk: poniedziałek, 25 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia osiągnęła wstępne porozumienie z radą drużyny

28 kwietnia 2020

"Przegląd Sportowy" podał informację, że klub Lechia Gdańsk jest bliski porozumienia z zawodnikami I zespołu w sprawie obniżki wynagrodzeń.
„Zarząd Lechii Gdańsk osiągnął wstępne porozumienie z radą drużyny w zakresie kierunku indywidualnych rozmów z zawodnikami. Wynegocjowane przez zarząd i radę drużyny warunki muszą potwierdzić indywidualnie pozostali piłkarze. Obydwie strony podkreślają dobrą wolę. Jednocześnie klub dostosowuje się do nowych wytycznych i harmonogramu realizacji procesu licencyjnego”.

Chcąc otrzymać licencję na grę w przyszłym sezonie, do 30 kwietnia klub musi uregulować wszelkie zaległości. Wynagrodzenia mają zostać obniżone o 50 procent za okres trzech miesięcy, od kwietnia do końca czerwca. Jednocześnie rada drużyny w składzie: Flavio Paixao, Dušan Kuciak, Michał Nalepa i Mario Maloča ustaliła z zarządem, że pensje będą obniżane indywidualnie i proporcjonalnie do zarobków wynikających z kontraktu. Żeby można mówić o ostatecznym porozumieniu, na konta piłkarzy musi trafić przelew z zaległościami.

Cały artykuł
(raz / Przegląd Sportowy) 28 kwietnia 2020, 11:32
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007