Gdańsk: poniedziałek, 25 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia otrzyma licencję

30 kwietnia 2020

Prawie rok po zdobyciu Pucharu Polski i 3. miejsca w Ekstraklasie Lechia zapłaciła piłkarzom za te sukcesy.
Sytuacja mogła pójść niekoniecznie w dobrą stronę. Pandemia koronawirusa wywołała kryzys, a przecież gospodarka to zespół naczyń połączonych. Nie tylko Lechia nie miała przychodów z meczów, ale również jej partnerzy znaleźli się w sytuacji podbramkowej i obiecane płatności przesunęli w czasie. Mowa o Enerdze, Mieście Gdańsk oraz indonezyjskiej firmie PayTren. Pod znakiem zapytania stanął również termin płatności za wypożyczenie Lukasza Haraslina do włoskiego Sassuolo.

Do wyczyszczenia zobowiązań licencyjnych potrzebne były środki przede wszystkim do zapłaty piłkarzom premii za zdobyty 2 maja 2019 roku Puchar Polski. Jak widać, czasem sukces bywa przekleństwem. Były nerwy, ale ostatecznie przyszła kolejna pożyczka właścicielska i kryzys licencyjny został ostatecznie zażegnany. Lechia spełniła kryteria finansowe by zagrać w PKO Ekstraklasie w sezonie 2020/21.
(MiKe / Interia) 30 kwietnia 2020, 12:46
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.006