Gdańsk: poniedziałek, 25 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Haydary spłacony, prezes zadowolony

1 maja 2020

Czyżby Lechia żeglowała ku spokojniejszym finansowym wodom? Wraz ze zobowiązaniami licencyjnymi udało się uregulować płatność za afgańskiego skrzydłowego wobec Olimpii Grudziądz.
Z 12 golami Omran Haydary z Olimpii Grudziądz był najlepszym strzelcem rundy jesiennej I ligi. Nic zatem dziwnego, że podczas przerwy zimowej chciało go w swoich szeregach wiele drużyn PKO Ekstraklasy. Ostatecznie Afgańczyk oraz jego klub wybrali ofertę Lechii Gdańsk.

Umowa transferowa była opcjonalna, to znaczy w pierwszym terminie trzeba zapłacić mniej, w drugim więcej. Drugi termin minął 15 kwietnia, pieniędzy od Lechii na koncie grudziądzkiego klubu wciąż nie było. Tomasz Asensky, prezes Olimpii Grudziądz przyznał, że kwotę udało się uregulować do końca kwietnia.

Omran Haydary wystąpił do tej pory w barwach Lechii w trzech meczach Ekstraklasy.

Czytaj news Interii o płatności za Haydary'ego
(MiKe / Interia) 1 maja 2020, 15:10
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.006