Gdańsk: poniedziałek, 25 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Sobiech o Stokowcu: Wyjątkowo śliska postać

4 maja 2020

Były napastnik Lechii Artur Sobiech zdradza na łamach Polsatu Sport kulisy swojego odejścia z gdańskiego klubu.
Jak zachował się w tym całym zamieszaniu trener, z którym sięgnął pan po największe sukcesy w historii klubu?

Zero kontaktu, dostałem tylko pismo od prezesa, że to na jego wniosek zostaję odsunięty od treningów z pierwszym zespołem. Z gorszym człowiekiem w futbolu nie pracowałem nigdy. Wyjątkowo śliska postać. W przypadkowej rozmowie ze mną i moja żoną zarzucił mi że Lechia odpadła z Broendby Kopenhaga w europejskich pucharach, bo ja chciałem odejść do Uerdingen. Jeszcze po przejściu do Karagumruk poruszył temat mojej kontuzji na konferencji prasowej. Tymczasem kontuzji doznałem w pierwszym meczu w Turcji, gdzie trenowałem tylko dwa dni, bo mi w Gdańsku na to nie pozwalali. Ci ludzie nie mają żadnych skrupułów, zarządzający klubem i trener są bardzo nie fair i za chwilę usłyszycie to od pozostałych, którzy zostali tak potraktowani.

Cały artykuł na Polsatsport.pl
(greg / lechia.gda.pl) 4 maja 2020, 10:25
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.006