Gdańsk: poniedziałek, 25 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Stokowiec: Mladenović i Fila odejdą z Lechii

5 maja 2020

Trener Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" odniósł się co do przyszłości Filipa Mladenovicia i Karola Fili.
Wiadomo, że raczej odejdzie Filip Mladenović, bo jego oczekiwania przerastają nasze możliwości finansowe. W każdym okienku wskazanych jest kilka ruchów, chociażby dla odświeżenia szatni, dla poprawy atmosfery sportowej i zwiększenia rywalizacji.

Karol Fila

Wiemy, że klub też musi finansowo związać budżet. Myślę, że jest to dobry moment, żeby Karol Fila odszedł do mocnego, fajnego klubu, adekwatnego do jego możliwości. Żeby mógł się rozwinąć, a jednocześnie, żeby klub złapał trochę oddechu finansowego. Ja to rozumiem, że i dla Karola i dla klubu byłaby to dobra decyzja. My natomiast musimy szukać nowego Karola Fili.
(greg / Przegląd Sportowy) 5 maja 2020, 09:25
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007